Wydarzenia

Shape Image One

Jako Akademia Stagingu jesteśmy obecni na wielu najważniejszych dla branży wydarzeniach, na których prowadzimy wykłady i bierzemy udział w panelach dyskusyjnych. Zobacz, gdzie można nas spotkać. 

ONLINE

22-29 MAJA 2021

TydzieŃ dla Domu

Będzie można nas spotkać na żywo. Poprowadzimy kilka wykładów i paneli.

ONLINE

9 GRUDNIA 2020

Domodesign: DEKORUJEMY DOM

Podczas webinaru porozmawiamy o dekoracjach i dodatkach we wnętrzach.
Gośćmi Martyny Banaszczuk i Eweliny Białobrzewskiej będą specjaliści z Akademii Stagingu – Izabella Dębek i Jędrzej Turant. Swoim doświadczeniem podzieli się również znana stylistka i dekoratorka wnętrz Kamila Jakubowska-Szmyd.

ONLINE

24 LISTOPADA 2020

Jak przygotować nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu?

Webinar na zaproszenie Studenckiego Koła Inwestycji i Nieruchomości przy SGH

Jeżeli interesuje Cię jak przy zaangażowaniu niewielkiego kapitału zwiększyć swój zysk z obrotu nieruchomościami, to webinar poprowadzony przez Jędrzeja Turanta i Izabellę Dębek jest właśnie dla Ciebie!

WARSZAWA

6 PAŹDZIERNIKA 2019

ARCHIDAY 2019

Izabella Dębek i Jędrzej Turant

Gospodarze czwartego dnia archiDAY 2019 – twórcy Akademii Stagingu, home stagerzy z największym doświadczeniem teoretycznym i praktycznym w Polsce. Na swoim koncie mają setki metamorfoz nieruchomości na sprzedaż i wynajem. Ich misją jest propagowanie idei home stagingu w Polsce, dlatego chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na szkoleniach Akademii Stagingu oraz podczas konferencji, wydarzeń branżowych, w prasie i w Internecie.