Prowadzący

Shape Image One

Poznaj naszych trenerów

Izabella Dębek

Projektantka wnętrz i jedna z pierwszych home stagerek w Polsce. Zrealizowała setki zleceń, wyszkoliła kilkaset osób. Ma na swoim koncie wykłady i prezentacje na konferencjach i spotkaniach branżowych, od lat przybliża słuchaczom ideę home stagingu.

Jędrzej Turant

Współwłaściciel firmy Better Home, jeden z najbardziej doświadczonych home stagerów w Polsce. Ma na koncie ponad dwieście realizacji oraz publikacje w prasie i internecie. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami i zarządca nieruchomości. Od wielu lat prowadzi szkolenia dla licznych specjalistów rynku nieruchomości.

Maria Ernst-Zduniak

Italianistka, która odkryła w sobie pasję do ładu i porządku. Pionierka declutteringu w Polsce. Profesjonalnie porządkuje i organizuje przestrzeń w polskich domach. Częsty gość audycji telewizyjnych i radiowych. Dla Akademii Stagingu przygotowała autorskie trzydniowe szkolenie wprowadzające w tajniki zawodu decluttera.

Borysław Pasierbski

Z wykształcenia prawnik, założyciel serwisu wyNajemca.com.pl i współzałożyciel firmy Gestor Home. Doświadczony doradca inwestycyjny i zarządca w najmie długoterminowym. Przez lata przeszkolił i przygotował dziesiątki osób do pracy związanej z zarządzaniem najmem.

Maciej Świrski

Radca prawny, wspólnik w Kancelarii Nowak Świrski Legal Business Partners. Doradza klientom w bieżącej działalności gospodarczej, w szczególności w zakresie prawa korporacyjnego, konstruowania umów handlowych oraz prawa autorskiego. Jest jedynym z nielicznych prawników specjalizujących się w obsłudze branży home stagingowej.

Sebastian Malec

Zarządca najmem krótkoterminowym, wiceprezes w firmie Bookinghost, który w Akademii Stagingu dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas szkoleń dla inwestorów.