O nas

Shape Image One
O nas

Misja Akademii

Akademia Stagingu powstała w celu wzmocnienia i zintegrowania branży home staging w Polsce. Pragniemy łączyć i zrzeszać profesjonalistów – stanowić ogniwo spajające producentów, dostawców usług i klientów.

Zapewniamy wsparcie, informacje i szkolenia dla wszystkich profesjonalistów z branży home staging. Pragniemy przyczynić się do wzrostu aktywności i rozwoju tej profesji. Robimy to poprzez skupianie i promowanie firm i przedstawicieli wszystkich profesjonalnych usług związanych z obszarem home stagingu.

About Us
shape image
shape image

Społeczność

Akademia Stagingu umożliwia tworzenie sieci kontaktów i dostarcza informacji na temat rynku. Prowadzimy szkolenia, uczymy przyszłych home stagerów, podnosimy kwalifikacje profesjonalistów. Udzielamy wskazówek dotyczących aranżacji wnętrz i rynku nieruchomości, koncentrując się na wspieraniu poprzez rozwój zawodowy.

Naszą misją jest stworzenie platformy, na której home stagerzy, styliści, fotograficy, dekoratorzy, producenci mebli, wykonawcy a także pośrednicy w obrocie nieruchomościami mogliby nawiązywać kontakty, służyć sobie wzajemnie wsparciem, promować się wzajemnie i podnosić swoje kwalifikacje.

Nasz zespół

Ludzie Akademii

Akademię Stagingu tworzą osoby z największym doświadczeniem teoretycznym i praktycznym w zakresie home stagingu w Polsce.

IMG_7316-Edit.jpg
Izabella Dębek

Home stagerka i projektantka wnętrz z ogromnym doświadczeniem i zaraźliwym uśmiechem. Kolorowy ptak, czysta energia i temperament.

IMG_7467-Edit.jpg
Jędrzej Turant

Doświadczony home stager i właściciel biura projektowego. Z wykształcenia socjolog oraz  pośrednik i zarządca nieruchomości.

IMG_7383-Edit.jpg
Anna Zamyłka

Z wykształcenia filolog i filmoznawca, z doświadczenia redaktor, z zamiłowania home stager, pisze dla Was bloga.

IMG_7415-Edit.jpg
ANITA SZLAMBERGER

Ekonomista, pośrednik nieruchomości i home stager w jednym, wulkan optymizmu. Gdzie diabeł nie może tam posyła Anitę.