Baza wiedzy

Shape Image One

Misją Akademii jest szerzenie wiedzy na temat home stagingu. Prowadzimy szkolenia, uczymy przyszłych home stagerów, podnosimy kwalifikacje profesjonalistów, ale także czujnie obserwujemy, jak zmienia się rynek nieruchomości w Polsce. Dzielimy się z Wami naszą wiedzą. Zapraszamy do lektury.

Niezbędne narzędzia

Większość podstawowoych narzędzi z pewnością już posiadacie. Nie musicie kupować drogich gadżetów, żeby profesjonalnie przeprowadzić home staging. Najistotniejsze w pracy home stagera są wasze umiejętności.

Czytaj artykuł »

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z POMOCY HOME STAGERA?

Postanowiliście samodzielnie przygotować waszą nieruchomość do sprzedaży lub najmu. Włożyliście w to dużo wysiłku i prawdopodobnie także sporo pieniędzy, a mieszkanie nadal nie znalazło nabywcy. Co poszło nie tak? Dlaczego wasze starania nie przynoszą upragnionych efektów? Być może nie zwróciliście uwagi na kilka drobnych, ale istotnych szczegółów. Podpowiadamy, jakie typowe błędy popełniają właściciele nieruchomości. Jeśli pragniecie, by wasz lokal spodobał się jak najszerszemu gronu potencjalnych nabywców, unikajcie tych wpadek.

Czytaj artykuł »